- Úvod
- Hoblovky a protahovačky
- Hoblovka - tloušťkovačka DeWalt D27300
Hoblovka - tloušťkovačka DeWalt D27300
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Hoblovka - tloušťkovačka DeWalt D27300Skladem38 890,00 Kč/ ks32 140,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
D27300
- Kvalitní, robustní a pevná konstrukce
- Beznapěťový odpojovací spínač, ochrana motoru proti přetížení a kryt řezacího bloku zajišťují bezpečnost
- Rozměrný, přesně obrobený a nastavitelný stůl z hliníkové slitiny zaručuje vysokou přesnost a snadnou obsluhu
- Zabudovaný motor uspoří místo a usnadní přepravu
- Nové ovládání usnadňuje práci a zdokonaluje přesnost nastavení
- Nastavitelné robustní hliníkové vodítko zajišťuje provádění přesných šikmých řezů v pracovním režimu srovnávání povrchu
- Adaptér odsávání s průměrem 100 mm zaručuje čisté a bezpečné pracovní prostředí
- CS Micro switch attached on the gaurd to prevent accidental operation when the gaurd is not in place
Součástí dodávky je:
- Hoblovka D27300
- Nože z rychlořezné oceli (HSS)
- nastavitelné vodítko
- zástrčné klíče
- klíč
- měrka pro nastavení nožů
- adaptér pro připojení odsávání
- posunovací tyč
- opěrné nohy
Specifikace
| Příkon | 2100 W |
| Výkon | 1600 W |
| Otáčky naprázdno | 6200 ot./min |
| Max. kapacita | 260 mm |
| Maximální hloubka řezu | 4 mm |
| Max. hloubka hoblování | 3 mm |
| Rozměr hoblovacího stolu | 1000 × 260 mm |
| Rozměry stolu srovnávací frézky | 500 × 250 mm |
| Max. kapacita srovnávací frézky | 160 mm |
| Rychlost posuvu | 5 m/min |
| Hmotnost | 53 kg |
| Hloubka | 700 mm |
| Délka | 1050 mm |
| Výška | 950 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




