Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

      Autorizovaný internetový obchod DeWALT  
Podporuje mojeID

Novinky a zajímavosti » Rádio DCR019 a DCR020
Nové kompaktní rádio DCR019 a DCR020

Dewalt dal do prodeje v těchto dnech nové kompaktní modely rádií DCR019 a DCR020. Podobají se větším modelům DCR016 a DCR017 ale mají menší rozměry a hmotnost. Zákaznící kteří očekávali, že rádio bude sloužit i jako nabíječka baterií budou bohužel sklamání. Ani jeden z těchto modelů to neumí.

 

Specifikace a vlastnosti DCR019

  • tuner FM/AM
  • napájení Li-ion bateriemi XR s napětím 10,8, 14,4 a 18 V nebo ze sítě 230V
  • konektor pro připojení přenosných audio zařízení
  • nárazuvzdorná trubková klec chránící rádio při pádu
  • paměť pro 10 pozic FM a 5 pozic AM
  • hmotnost 2,8 kg


Model DCR020 má na rozdíl od modelu DCR019 tuner DAB+/FM, USB nabíječku přenosných zařízení a boční odklopitelný kryt do kterého si můžete uložit svůj telefon nebo zdroj audio signálu. V případě, že v dosahu není zásuvka můžete pro napájení použít jakoukoliv Li-ion baterii z nové řady s označením XR. Display zobrazuje čas a frekvenci naladěné stanice. Do paměti si můžete uložit 15 naladěných stanic. 

DCR019 s baterií

Jestli používáte starší modely baterií musíte se uspokojit se starým modelem DC013 nebo si zakoupit americký model DCR018, který má  i slot pro starší baterie. Tato verze, kde můžete použít i starší typy baterií se  pro Evropu nevyrábí.

Doporučená koncová cena modelu DCR019 je 3990 Kč a modelu DCR020 je 4990 Kč.

Jestli potřebujete jenom rádio, které můžete alternativně napájet z Dewalt baterií a mělo by vydržet i drsnější zacházení, budete spokojeni. V případě, že by jste chtěli i nabíječku, musíte si zakoupit větší model DCR017, který to jako jediný umí.

V případě zájmu o tento model si ho můžete zakoupit zde.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ