Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

      Autorizovaný internetový obchod DeWALT  
Podporuje mojeID

Novinky a zajímavosti » Dual nabíječky Dewalt
Dual Dewalt nabíječky

V USA se už přes rok prodává univerzální nabíječka DCB103 která může dobíjet jak staré modely baterií, tak i nové XR modely. Tento model pomáhá všem, kteří vlastní staré modely Dewalt nářadí a jsou postupně "nuceni" přejít na novou XR platformu. Bohužel v Evropě se s tímto modelem nesetkáte. Marketingoví stratégové v Evropě došli k závěru, že prodej v Evropě je pro ně nezajímavý.

V případě, že by jste měli o tento model zájem, nezůstává Vám nic jiného než si ho objednat v zahraničí. Cena se pohybuje kolem 90$, bohužel v případě objednávky v USA musíte počítat ještě s trafem, které Vám převede US napětí na evropský standart 230 V.


V součastnosti se v USA připravuje nový dual model DCB102, který kromě baterií má i nabíjecí USB porty pro nabíjení přídavných zařízení jako je telefon nebo tablet. Je už bohužel jen pro nabíjení nových XR baterií.

V Evropě se o takové starostlivosti o zákazníka může jen zdát. Žádný kombinovaný model nebo model pro nabíjení více baterií se tady neprodává. V případě zájmu o tento model si ho bohužel nejspíš budete muset zakoupit v USA.

 

Od září se tento model prodává za cenu kolem 2900 Kč  i v ČR. V případě zájmu si ho můžete zakoupit zde.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ