Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

      Autorizovaný internetový obchod DeWALT  
Podporuje mojeID

Recenze » DeWalt vyhřívaná bunda DCJ069
DeWalt vyhřívaná bunda DCJ069

DeWalt uvedl na evropský trh novou vyhřívanou bundu DCJ069. Zatímco v USA se můžete setkat s několika modely, v Evropě je zatím k zakoupení jenom tento jeden model.

Bunda DCJ069

 

 

Základní informace

Vyhřívaná bunda se dodává ve velikosti M až XXL. Můžete si zakoupit 2 různě vybavené balení.  Model DCJ069 je základní model bez přiložené baterie a nabíječky. Balení obsahuje bundu a adaptér baterie s USB porty pro Li-ion baterii 10,8 až 18V.

Model DCJ069C1 má v balení navíc 60 min. nabíječku DCB107 a 18V/1,5Ah baterii DCB181.

Bunda je vyrobená z polyesterového softshellu a je odolná proti vodě a větru. Může být napájená libovolnou  Li-Ion baterií 10,8 až 18V. Bunda má 3 vyhřívané zóny: horní levá a pravá na hrudníku a jednu uprostřed zad. Topné elementy jsou napájeny novým USB adaptérem, který může zároveň nabíjet až 2 USB zařízení. Adaptér pro baterii zároveň indikuje stav nabití baterie.

Na bundě je možné nastavit 3 stupně teploty(vysoká, střední, nízká) a předehřev pro rychlý ohřev. Doba ohřevu závisí na použité baterii a nastaveném stupni topení, výrobce tuto hodnotu v specifikaci neudává.

Po oblečení bundy se většinou volí předehřev který nám bundu vyhřeje a potom se podle požadovaného komfortu nastaví nejvhodnější stupeň vytápění.

Přepínač s LED indikací je schovaný uvnitř bundy a nastavený stupeň ohřevu je indikován barvou. Předehřev je indikován červeně, nižší stupeň ohřevu pak bílou nebo modrou barvou.

Má 3 vnější a jednu vnitřní náprsní kapsu, nepočítaje v to kapsu na baterii, která je na levém boku.

Bunda má hezký design a vnitřní použité materiály jsou příjemné na dotek - týká se to hlavně oblasti krku kde je použitý semiš.

Potřebnou šírku pasu si můžete nastavit pomocí kolíků. Jedná se o zdařilý model, který je uzpůsoben na nošení nejen na stavbě ale všude tam kde se nemůžeme zahřát vlastním pohybem.

 


Bundu si můžete zakoupit ZDE.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ