Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

      Autorizovaný internetový obchod DeWALT  
Podporuje mojeID

Novinky a zajímavosti » XR FLEXVOLT
Nová řada revolučního nářadí XR FLEXVOLT

Baterie FLEXVOLT

 

Co je to XR FLEXVOLT?

XR FLEXVOLT je řada nářadí s napájecím napětím 54 V, která nabízí délku provozní doby a výkon, jaký nebyl dosud k dispozici - poprvé mohou profesionální řemeslníci spolehlivě provádět náročné práce, aniž by potřebovali napájení ze sítě.

Tato inovace znamená, že můžete mít k dispozici napájecí napětí 54 V pro kompletní řadu nářadí, aniž by vás obtěžoval napájecí kabel. DEWALT XR FLEXVOLT je jediná baterie na trhu, která může přepínat napájecí napětí z 54 V na 18 V a zpět, což zaručuje její kompatibilitu se stávajícím nářadím řady XR.

Baterii je tedy možné použít v jakémkoliv nářadí 54 nebo18 V. Baterie se podle druhu nářadí automaticky přepne na napětí 54 nebo 18 V.

Pracoviště budoucnosti

Představte si pracoviště, kde jsou napájecí kabely a neskladné generátory věcí minulosti. Pracoviště, kde může každý řemeslník pracovat rychleji, bezpečněji a efektivněji než kdykoli dříve.

Společnost DEWALT vytvořila řadu elektrického nářadí XR FLEXVOLT, která umožňuje řemeslníkům na stavbách používat nářadí napájená baterií při náročných aplikacích, které dříve nebyly nikdy možné.

Řada XR FLEXVOLT

Řada nářadí XR FLEXVOLT je neustále doplňována novými druhy nářadí. Výkon nářadí je srovnatelný s nářadím napájeným ze sítě s volností pohybu akumulátorového nářadí.

Nářadí XR FLEXVOLT

 

Na kompletní nabídku nářadí se můžete podívat ZDE:

Kromě nářadí DEWALT vyvinul i novou řadu příslušenství navržené pro maximální produktivitu.

XR EXTREME RUNTIME

Na krátké informační video se můžete podívat ZDE:

Musíte-li provést práci, tato příslušenství optimalizovaná pro řadu XR FLEXVOLT vydrží pracovat celý den. Tato řada pilových kotoučů, pilových listů a brusných kotoučů je navržena tak, aby byla zajištěna maximální produktivita a maximální účinnost.

Na kompletní řadu příslušenství se můžete podívat ZDE:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ