Pásová pila s regulací otáček DeWalt DW739
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Pásová pila s regulací otáček DeWalt DW739Skladem25 490,00 Kč/ ks21 066,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW739
- Pásová pila ve vysoce kvalitním tuhém rámu z hliníkové slitiny je ideální pro řezání dřeva, neželezných kovů, pěnových materiálů, kompozitů a plastů
- Široké rozpětí regulace rychlosti pásu od 300 do 800 m/min pomáhá při přesných operacích
- Rozměrná vyvážená hliníková kola s gumovým obložením zaručují hladký a tichý chod
- Velký hliníkový stůl pro pilu s velmi kvalitním a odolným povrchem a vyměnitelnou vložkou
- Výstupní otvor pro odsávání umožňuje po připojení ochranu před prachovými částicemi rozptýlenými ve vzduchu
- Nastavení šikmých řezů od 0° do 45°
- Paralelní vodítka připojená na obou stranách pracovního stolu zaručují přesnost
- Beznapětový vypínač s vyjímatelným bezpečnostním klíčem zaručuje bezpečnost obsluhy
Součástí dodávky je:
- Pila DW739
- Pilový pás
- vodítko podélných řezů
Specifikace
| Příkon | 749 W |
| Výkon | 550 W |
| Max. výška řezu | 155 mm |
| Max. šířka řezu | 310 mm |
| Řezná rychlost | 330-800 m/min |
| Rozměry stolu | 380 x 380 mm |
| Hmotnost | 23.0 kg |
| Hloubka | 520 mm |
| Délka | 660 mm |
| Výška | 1000 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

