- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Kombo sady
- Kombo sada Dewalt DCK2052 H1E1T
Kombo sada Dewalt DCK2052 H1E1T
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kombo sada Dewalt DCK2052 H1E1TNení skladem12 390,00 Kč/ ks10 239,67 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Aku sada nářadí DeWaLT - DCK2052H1E1T
Sada obsahuje :
DeWalt DCD999 aku bezuhlíková příklepová vrtačka 18 V
DeWALT DCF850 aku rázový utahovák
1x akumulátor POWERSTACK 18V /5 Ah
1x akumulátor POWERSTACK 18V /1,7 Ah
1x nabíječka
kufr TSTAK
Specifikace DCD999
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54/18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 126 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | 67 Nm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450/1 300/2 000 ot./min |
| Úderů/min | 38 250 ú/min |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | - mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | - mm |
| Max. průměr otvoru [zdivo] | - mm |
| Hmotnost | 1,61 kg |
| Délka | 213 mm |
| Výška | 208 mm |
| Šířka | 70 mm |
Specifikace DCF850
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. kroutící moment | 207 Nm |
| Výkon | 400 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1 000, 0 - 2 800, 0 - 3 250 ot./min |
| Úderů/min | 0 - 3 800 ú/min |
| Max. průměr šroubu | M16 |
| Držák nástrojů | 1/4" (6,35 mm) |
| Hmotnost | 0,95 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Zboží zařazeno v kategoriích



