- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Kombo sada Dewalt DCK2050 H2T
Kombo sada Dewalt DCK2050 H2T
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kombo sada Dewalt DCK2050 H2TNení skladem11 490,00 Kč/ ks9 495,87 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Aku sada nářadí DeWaLT - DCK2050H2T
Sada obsahuje :
DeWalt DCD805 aku bezuhlíková příklepová vrtačka 18 V
DeWALT DCF850 aku rázový utahovák
2x akumulátor POWERSTACK /18 V /5 Ah
1x nabíječka
kufr TSTAK
Specifikace DCD805
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 90 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | 34 Nm |
| Počet úderů | 0-9350/ 34000 |
| Otáčky naprázdno | 0 - 650/ 2 000 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 40 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
Specifikace DCF850
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. kroutící moment | 207 Nm |
| Výkon | 400 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1 000, 0 - 2 800, 0 - 3 250 ot./min |
| Úderů/min | 0 - 3 800 ú/min |
| Max. průměr šroubu | M16 |
| Držák nástrojů | 1/4" (6,35 mm) |
| Hmotnost | 0,95 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Zboží zařazeno v kategoriích





