Dewalt Li-Ion nabíječka s 2 bateriemi - 18V/2Ah DCB115 D2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dewalt Li-Ion nabíječka s 2 bateriemi - 18V/2Ah DCB115 D2Skladem3 190,00 Kč/ ks2 636,36 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCB105D2
DCB105
- Nabíjí nasunovací baterie DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 10,8 V, 14,4 V a 18 V.
- Baterii s kapacitou 1,5 Ah nabíjí 30 minut.
- Dvoustupňový nabíjecí systém DEWALT.
- Diagnostický systém s indikační LED diodou informuje o stavu nabití baterie: nabitá baterie, nabíjení, problém s napájecím napětím a baterie je příliš horká nebo příliš studená.
- Inteligentní nabíječka nastavuje nabíjení v závislosti na typu baterie, čímž prodlužuje její provozní životnost.
Specifikace
| Napájecí napětí | 10,8, 14,4, 18 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Nabíjecí proud | 4,0 A |
| Doba nabíjení | 1,5 Ah - 30 min |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 90 mm |
| Délka | 180 mm |
| Hmotnost | 0,49 kg |
DCB183
- Baterie DEWALT s technologií XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah nabízí prodlouženou provozní dobu a optimalizovaný výkon umožňující rychlé dokončení pracovních úkonů.
- Indikátor stavu nabití využívající LED diody pomáhá při nabíjení baterie.
- Lehká konstrukce baterie poskytuje uživateli kapacitu 2,0 Ah při hmotnosti a rozměrech, které jsou srovnatelné s baterií typu 18 V a kapacitou 1,5 Ah.
- Bez paměťového efektu a téměř bez samovolného vybíjení zaručují maximální produktivitu a méně prostojů.
- Kompatibilita s každým nářadím DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V.
- Vynikající elektrické parametry.
- Bez paměťového efektu.
Specifikace
| Kapacita baterie | 2,0 Ah |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Výška | 48 mm |
| Délka | 113 mm |
| Hmotnost | 0.40 kg |
| Vlastnosti | XR Li-Ion |
| Možnost použití s | každým nářadím DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V |
Zboží zařazeno v kategoriích
