- Úvod
- Kompresory
- Vzduchová hřebíkovačka Dewalt DPN46 RN
Vzduchová hřebíkovačka Dewalt DPN46 RN
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Vzduchová hřebíkovačka Dewalt DPN46 RNNení skladem7 490,00 Kč/ ks6 190,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DPN46RN
- Pohodlná gumová rukojeť
- Pohodlná a kompaktní střechařská pistole
- Čelisti pro polohování hřebíků zvyšují kvalitu nastřelení
- Nastavitelná hloubka nastřelení zaručuje vyšší kvalitu nastřelení
- Široká plocha kontaktního ramena umožňuje lepší umístění
- Chrániče bočního rámu zaručují delší provozní životnost
- Zásobník odolný proti rázům
Specifikace
| Napájení | Pneumatická |
| Typ spojení | V cívce |
| Rozsah průměrů hřebíků | 3,4 mm |
| Délka hřebíku | 19 - 45 mm |
| Průměr hlavičky hřebíku | 10,1 mm |
| Kapacita zásobníku | 120 hřebíků |
| Režim nastřelování | Sekvenční |
| Rozsah pracovních tlaků | 4,8 - 8,3 bar |
| Spotřeba vzduchu na jedno nastřelení při tlaku 6,9 baru | 4,49 l |
| Délka | 267 mm |
| Výška | 270 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Hmotnost | 2,32 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích


