- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Kombinovaná kladiva
- Kombinovaná kladiva SDS-PLUS
- Kombinované kladivo s integrovaným odsávacím systémem 54V Dewalt DCH335 X2
Kombinované kladivo s integrovaným odsávacím systémem 54V Dewalt DCH335 X2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kombinované kladivo s integrovaným odsávacím systémem 54V Dewalt DCH335 X2Skladem21 990,00 Kč/ ks18 173,55 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCH335X2
- Nejlepší vrtací výkon v této kategorii vysokootáčkového nářadí umožňuje vyvrtat více než 66 otvorů (průměr 18 x 80 mm) na jedno nabití baterie.
- Režim zastavení otáčení umožňuje provádění lehkých sekacích prací v sádrokartonu, obkladech a omítkách a vypnutí příklepu umožňuje vrtání prováděné pouze do dřeva a kovu.
- Bezuhlíkový motor a baterie XR FLEXVOLT 9,0 Ah zaručují extrémně dlouhou provozní dobu a méně úkonů údržby.
- Pracovat a chránit: Nejnižší vibrace v této třídě 8,5 m/s2 minimalizují únavu obsluhy.
- Jasné světlo LED diodové svítilny zlepšuje viditelnost.
- Ideální pro vrtání kotevních a montážních otvorů do betonu, cihel a zdiva s průměrem od 4 do 30 mm.
- Kompaktnost, nízká hmotnost a ergonomický design zaručují vyšší komfort a opěru při dlouhodobém použití.
Součástí dodávky je:
- Kombinované kladivo DCH335
- Integrovaný odsávací systém s HEPA filtrem
- 2 x baterie Flexvolt s kapacitou 9,0 Ah a s indikátorem stavu nabití
- univerzální nabíječka
- nastavitelná boční rukojeť
- pevný kufr
- háček na řemen
- Adaptér na střídavý proud
- odsávací hlava s prachovým kartáčem
- odsávací hlava s prachovým kartáčem
Specifikace
| Držák nástrojů | SDS-Plus |
| Napájecí napětí | 18/54 V |
| Výkon | - W |
| Energie rázu ( EPTA/2009 ) | 3.5 J |
| Otáčky naprázdno | 0-1000 ot./min |
| Úderů/min | 0-4480 ú/min |
| Max. průměr otvoru [beton] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 5.1 kg |
| Hmotnost (s bateriemi) | 6400 kg |
| Délka | 620 mm |
| Výška | 412 mm |
| Šířka | 165 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích




