- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Kombinovaná kladiva
- Kombinovaná kladiva SDS-MAX
- Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH773 N
Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH773 N
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH773 NNení skladem21 290,00 Kč/ ks17 595,04 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCH773N
- True corded performance
- An anti rotation system detects a loss of tool control, and reacts by instantly cutting the power
- Active vibration control system incorporating a floating rear handle and damped side handle to reduce vibration
- Rotation-stop for demolition applications in brick, masonry and light chasing in concrete
- Perform & Protect: low vibration at 10.1m/s², minimising user fatigue
- Brushless motor for improved runtime and reduced maintenance
- Electronic speed and impact energy control
Součástí dodávky je:
- Aku kladivo DCH773
- Nastavitelná boční rukojeť
Specifikace
| Držák nástrojů | CS SDS-Max |
| Typ baterie | CS Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 18/54 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Energie rázu ( EPTA/2009 ) | 19.4 J |
| Otáčky při zatížení | 145-290 ot./min |
| Úderů/min | 1105-2210 ú/min |
| Max. průměr otvoru [beton] | 52 mm |
| Max. průměr otvoru [průrazový vrták] | - mm |
| Max. průměr otvoru [vrtací korunka] | 150 mm |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Hmotnost (s bateriemi) | - kg |
| Délka | 644 mm |
| Výška | 284 mm |
| Šířka | 115 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích




