- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Kombinovaná kladiva
- Kombinovaná kladiva SDS-MAX
- Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH733 X2
Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH733 X2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kombinované kladivo FLEXVOLT 54V Dewalt DCH733 X2Není skladem29 990,00 Kč/ ks24 785,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCH733X2
- CS True corded performance
- CS High speed drilling performance combined with extensive holes per charge
- CS An anti rotation system detects a loss of tool control, and reacts by instantly cutting the power
- CS Electronic variable speed and impact energy control
- CS Rotation stop mode for chiselling and impact stop mode for rotary only drilling with dry diamond cores
- CS Brushless motor with high capacity XR FLEXVOLT 9.0Ah 18V/54V Lithium-ion battery platform for extreme runtime and reduced maintenance
- CS Perform & Protect: best-in-class vibration at 8.5m/s², minimising user fatigue
- CS Ideal for drilling anchors and fixing holes into concrete, brick and masonry up to 40mm in diameter
Součástí dodávky je:
- Aku kladivo DCH733
- nabíječka
- 2 baterie 54V/3-9Ah
- Nastavitelná boční rukojeť
- Kufr
Specifikace
| Držák nástrojů | CS SDS-Max |
| Typ baterie | CS Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 18/54 V |
| Kapacita baterie | 9.0 Ah |
| Energie rázu ( EPTA/2009 ) | 13.3 J |
| Otáčky při zatížení | 177-355 ot./min |
| Úderů/min | 1350-2705 ú/min |
| Max. průměr otvoru [beton] | 48 mm |
| Max. průměr otvoru [průrazový vrták] | 80 mm |
| Max. průměr otvoru [vrtací korunka] | 125 mm |
| Hmotnost | 8.5 kg |
| Hmotnost (s bateriemi) | 9750 kg |
| Délka | 597 mm |
| Výška | 284 mm |
| Šířka | 115 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích





