- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Pily
- Mečové pily
- Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS388 T2
Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS388 T2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS388 T2Není skladem16 990,00 Kč/ ks14 041,32 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCS388T2
- 54V aku mečová pila zaručuje stejný výkon jako pily napájené ze sítě.
- Zdokonalené vyvážení a snadné ovládání díky uprostřed umístěnému motoru.
- Příchytka pilového listu nastavitelná do čtyř poloh umožňuje provádění zarovnávacích řezů a zvyšuje univerzálnost nářadí.
- Rychloupínání pilového listu ovládané pákou zaručuje jeho výměnu bez použití jiného nářadí.
Součástí dodávky je:
- Aku pila DCS388
- Univerzální nabíječka
- 2 x baterie XR FLEXVOLT s kapacitou 6,0 Ah s indikátorem stavu nabití
- odolný kufr
Specifikace
| Typ baterie | XR FLEXVOLT |
| Napájecí napětí | 54/18 V |
| Kapacita baterie | 6,0 Ah |
| Výkon | - |
| Počet zdvihů naprázdno | 0 - 3000 z/min |
| Délka zdvihu | 28,6 mm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Zboží zařazeno v kategoriích



