- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Pily
- Pily na stavební materiály
- Aku pila FLEXVOLT 54V Alligator DCS397 T2
Aku pila FLEXVOLT 54V Alligator DCS397 T2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku pila FLEXVOLT 54V Alligator DCS397 T2Není skladem19 990,00 Kč/ ks16 520,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCS397 T2
- aku pila Aligator Flexvolt pro řezání dutých pálených cihel nebo pórobetonu nabízí koncovému uživateli optimální vyvážení a maximální komfort
- revoluční systém baterie FlexVolt dodává výkon jako u nářadí s napájecím kabelem, ale s volností pohybu jako nářadí u aku nářadí
- konvertibilní akumulátor Flexvolt je možné použít jak pro napájení nářadí typu DeWALT Flexvolt 54V, kde akumulátor disponuje kapacitou 2,0 Ah, tak i pro napájení nářadí typu DeWALT XR 18V, kde akumulátor disponuje kapacitou 6,0 Ah
- bezuhlíkový motor poskytuje prodlouženou provozní dobu a větší odolnost
- vynikající délka provozní doby umožnuje provádět vysoký počet řezů na jedno nabití baterie i pro nejnáročnější uživatele
- dva protiběžné trvanlivé pilové listy se pohybují v opačných směrech a tak zamezují pohybu materiállu při řezání
- převodová skříň a ložiska s ochranou proti vnikání prachu zaručují dlouhodobý provoz
- skříň z hořčíkové slitiny zaručuje nízkou hmotnost a dlouhou životnost
- odjišťovací spínač a brzda pilových listů zvyšují bezpečnost
- snadná a rychlá výměna pilových listů
- integrovaná příchytka pilového listu umožňuje snadnější průchod pily materiálem
- velká délka pilového listu a rychlost provádění řezu poskytuje nejvyšší produktivitu na trhu
- výjimečná odolnost pilového listu a nářadí schopnost provádění nejnáročnějších aplikací
- jednodílná konstrukce čepele zaručuje mnohem větší preciznost a přesný řez
- zastavení řezného nástroje 0,2 s
- ergonomický design a gumový povrch rukojetí usnadňují práci a snižují únavu
Součástí dodávky je:
- Pila DCS397
- nabíječka
- 2 baterie 54V/6Ah
- Sada pilových listů z tvrdokovu
- šestihranný klíč
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Lion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Počet zdvihů naprázdno | 2400 k/min |
| Délka zdvihu | 40 mm |
| Délka řezného nástroje | 43.0 mm |
| Délka pilového listu | 425 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Délka | 918 mm |
| Výška | 219 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

