- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Pily
- Kotoučové a ponorné pily
- Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS520 T2
Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS520 T2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS520 T2Skladem18 990,00 Kč/ ks15 694,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCS520T2
- Paralelní ponor umožňuje uživateli během řezání udržovat ruce v pohodlné a neměnné poloze.
- Pilový kotouč se 48 zuby poskytuje čistý a přesný řez a omezuje vylamování ve vrstvených materiálech.
- Nastavitelné vodítko umožňuje seřízení pily přesně podle vodítka.
- Funkce zabraňující působení zpětného rázu zastavuje pohyb pily směrem dozadu podél vodítka a zabraňují šplhání pily po obrobku při provádění ponorných řezů.
- Plynule nastavitelné otáčky umožňují nastavení správné rychlosti řezání pro různé typy materiálů.
- Elektronický systém udržuje konstantní otáčky i při velkém zatížení.
- Uzavřený kryt umožňuje zachycení až 90 % prachu.
- Hloubka řezu 59 mm umožňuje řezání a úpravy dveří nejběžnějších velikostí.
Součástí dodávky je:
- Aku pila DCS520
- nabíječka
- 2x baterie 54V/2 Ah
- pilový kotouč
přenosný kufřík TSTAK
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Výkon | - W |
| Max. hloubka řezu při 90° | 59 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 44 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Délka | 303 mm |
| Výška | 265 mm |
| Otáčky naprázdno | 2500-4200 ot./min |
Zboží zařazeno v kategoriích






