- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Pily
- Kotoučové a ponorné pily
- Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS575 N
Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS575 N
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Aku pila FLEXVOLT 54V Dewalt DCS575 NSkladem7 790,00 Kč/ ks6 438,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCS575N
- Výkonný bezuhlíkový motor DEWALT chlazený ventilátorem poskytuje až 5800 ot./min, což umožňuje provádění rychlých řezů
- Mimořádně tenký řez kotouče s průměrem 190 mm opatřenými destičkami karbidů zaručuje účinné využití provozní doby a provádění rychlých a hladkých řezů s maximální hloubkou řezu 67 mm
- Mimořádně trvanlivá konstrukce nabízí patku odlévanou z hořčíkové slitiny a celokovovou ochrannou konstrukci, která odolává náročným provozním podmínkám na staveništi
- Kapacita šikmých řezů 0 - 50° a páková západka v polohách, které odpovídají 22,5° a 45°, umožňuje provádění šikmých řezů a rychlé nastavení pracovních úhlů
- Jednoduché nastavení úhlů šikmých řezů a hloubky řezu bez použití jiného nářadí společně se snadno čitelným měřítkem maximalizuje univerzálnost akumulátorového nářadí
- Rukojeť, která je nastavitelná v krocích po 15 stupních, s tvarovaným držadlem umožňuje lepší ovladatelnost a zvyšuje komfort použití
- Zajištění vřetena umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotouče
- Odjišťovací spínač a elektronická brzda motoru zajišťují lepší ovladatelnost a zvyšují bezpečnost
- Celokovový rychloupínací výměnný systém umožňuje snadnou a rychlou výměnu pilového listu
Součástí dodávky je:
- Aku pila DCS575
- pilový kotouč
- vodítko podélnych řezů
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Výkon | - W |
| Max. hloubka řezu při 90° | 67 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 49 mm |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| Délka | 355 mm |
| Výška | 245 mm |
| Otáčky naprázdno | 5800 ot./min |
Zboží zařazeno v kategoriích

