- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Zahradní nářadí
- Aku strunová sekačka FLEXVOLT Dewalt DCM571 N
Aku strunová sekačka FLEXVOLT Dewalt DCM571 N
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku strunová sekačka FLEXVOLT Dewalt DCM571 NSkladem6 490,00 Kč/ ks5 363,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCM571N
- Rychlé sekání - záběr truny 38 cm pro rychlé sekání velkých ploch
- Včetně adaptéru a nože na prořezávání křovin - seká a kosí vše od trávy po křoviny
- Výkonný bezuhlíkový motor s kovovým krytem - delší provozní doba, delší životnost, větší odolnost a výkon
- Dodáváno s kroucenou strunou o průměru 2 mm( strunu 2,5 mm lze objednat jako příslušenství) pro rychlé a efektivní sekání
- Dvourychlostní ovládání s variabilní otáčkami nízké otáčky /min= 0 - 5600 ot./min, Vysoké otáčky = 0-6600 ot.
- Provozní doba nizké otáčky = 46 min, vysoké otáčky = 30 min na jedno nabití baterie ( cca 216 m2 trávy)
- S odolným krytem baterie Xenoy™
- Celková délka 1,8 m
- Včetně ramenního popruhu
Součástí dodávky je:
- Strunová sekačka DCM571
Specifikace
| Baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 54/18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Doba nabíjení | 70 min |
| Šířka záběru | 38 cm |
| Pracovní otáčky struny | 0-5600, 0-6 600 ot./min |
| Průměr struny | 2,0 mm |
| Délka dodávané struny | 7,5 m |
| Druhá rukojeť | Ano - pevná |
| Hmotnost | 5,4 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích


