- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Vysavače
- TSTAK vysavač DeWalt DCV586 MN
TSTAK vysavač DeWalt DCV586 MN
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
TSTAK vysavač DeWalt DCV586 MNSkladem9 990,00 Kč/ ks8 256,20 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCV586 MN
- Pracuje s FLEXVOLT akumulátorem 54 V
- Vysoce výkonné omyvatelné HEPA filtry třídy M zachytí 99.97% prachových částic do velikosti 0,3 mikronů
- Kompatibilní s odsávacím systémem DEWALT AIrLock
- Integrovaná hadice, přívodní kabel a příslušenství umožňují snadnou přepravu a skladování
- Umožňuje mokré a suché vysávání bez nutnosti výměny filtru
- Bezdrátový modul pro dálkové ovládání
- Kompatibilní s TSTAK systémem
Součástí dodávky je:
- Vysavač DCV586
- odolná gumová hadice 2,5 m
Specifikace
| Napájecí napětí | 54V DC |
| Baterie | Lion |
| Příkon | - W |
| Maximální průtok vzduchu | 24,7 l / s. |
| Objem sběrné nádoby | 9 l |
| Napájení | stejnosměrný proud |
| Vnější průměr hadicové trysky | 32 mm |
| Hmotnost (bez baterie) | 4.8 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






