- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Vrtačky s velkým momentem
- Pravouhlá vrtačka FLEXVOLT 54V Dewalt DCD460 T2
Pravouhlá vrtačka FLEXVOLT 54V Dewalt DCD460 T2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Pravouhlá vrtačka FLEXVOLT 54V Dewalt DCD460 T2Skladem15 490,00 Kč/ ks12 801,65 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD460T2
•Nastavitelná rukojeť a 2polohová boční rujeť pro lepší kontrolu nářadí
•Elektronická spojka Perform and Protect™ zabraňuje zablokování nářadí. V případě zablokování sníží kroutící moment a rychlost otáček tak, aby měl uživatel plnou kontrolu nad nářadím.
•Je součástí řady DEWALT® Perform and Protect™. Tato řada vysoce výkonného nářadí je speciálně vyvinuta, aby poskytovala vysoký výkon, výbornou kontrolu nářadí při práci,nízké vibrace, malou prašnost a vysokou efektivitu práce.
•Variabilní nastavení rychlosti (0-300 / 0-1250 ot/min) pro přizpůsobení prováděné aplikaci.
•Celokovová skříň převodovky pro zvýšenou odolnost na pracovišti
•2 x 6,0Ah 54V/18V Li-Ion Flexvolt baterie
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD460
- nabíječka
- 2 baterie 54V/2-6Ah
- Nastavitelná boční rukojeť
- Kufřík
Specifikace
| Napájecí napětí | 54 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita sklíčidla | 13 mm |
| Výkon | 1500 W |
| Max. kroutící moment | 140/130 Nm |
| Otáčky naprázdno | 1250 ot./min |
| Max. kapacita | 152 mm |
| Hmotnost | 4.85 kg |
| Délka | 410 mm |
| Výška | 225 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích




