- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Uhlové brusky
- Aku bruska FLEXVOLT 54V 180 mm Dewalt DCG440 N
Aku bruska FLEXVOLT 54V 180 mm Dewalt DCG440 N
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku bruska FLEXVOLT 54V 180 mm Dewalt DCG440 NSkladem7 490,00 Kč/ ks6 190,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCG440N
Poslední generace vynikající brusky řady XR FLEXVOLT využívající technologii Li-Ion.
Součást inteligentní řady XR Li-Ion zaručuje účinnost a rychlejší provádění aplikací.
Elektronická brzda- rychle zastavuje kotouč po vypnutí stroje
Elektronická převodovka - aktivuje se při sevření kotouče
Kompatibilní se všemi akumulátory FLEXVOLT
Snadné nastavení ochranných krytů pro řezání nebo broušení
Ochrana proti přetížení POWER-OFF- reguluje a sleduje napájení motoru a modulu
Součástí dodávky je:
- Bruska DCG440
- ochranný kryt nastavitelný bez použití jiného nářadí
- antivibrační boční rukojeť s možností nastavení do dvou poloh
- klíč na kotouč
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. průměr kotouče | 180 mm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 6500 ot./min |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 2,6 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



