- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Uhlové brusky
- Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG418 X2
Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG418 X2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG418 X2Skladem13 490,00 Kč/ ks11 148,76 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCG418X2
- Aku úhlová bruska DeWALT z nejvýkonnější 54V řady FlexVolt
- Přímá náhrada za starší model akumulátorové brusky DCG414
- Inovovaný typ bezuhlíkového motoru s efektivnějším výkonem
- Vylepšené vnitřní komponenty a zdokonalený elektronický modul
- Elektronická brzda a spojka pro zvýšenou bezpečnost obsluhy
- Síťovaný kryt zabraňující vnikání prachu a nečistot do motoru
- Snadné nastavení ochranného krytu bez použití jiného nářadí
- Bezpečnostní spouštěcí spínač zabraňující náhodnému spuštění
- Tvarovaná zadní i boční rukojeť poskytuje uživateli zlepšený úchop
- Pří použití baterie FlexVolt 9,0 Ah ekvivalent výkonu 2300W brusky
Součástí dodávky je:
- Bruska DCG418
- 2 baterie 54V/3 AH
- nabíječka
- ochranný kryt nastavitelný bez použití jiného nářadí
- antivibrační boční rukojeť s možností nastavení do dvou poloh
- klíč na kotouč
- přenosný kufřík
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | 3.0 Ah |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 9000 ot./min |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Délka | 400 mm |
| Výška | 125 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






