- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Uhlové brusky
- Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG414 T2
Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG414 T2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG414 T2Není skladem13 990,00 Kč/ ks11 561,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCG414T2
- 54 V bezuhlíkový motor poskytují vynikající výkon na všechny požadované aplikace
- Elektronická brzda zastaví kotouč do 2 sekund po uvolnění spínače
- Elektronická spojka mimimalizuje zpětný ráz a poskytuje vyšší bezpečnost a lepší ovladatelnost
- Odolná síťová ochrana v nasavacích otvorech chladícího vzduchu snižuje možnost vniknutí prachu do prostoru motoru
- Pogumovaný povrch brusky poskytuje lepší úchop a zvyšuje komfort při práci
- Zapuštěná aretace kotouče, umožňuje maximální hloubku řezu a větší ochranu aretacečního tlačítka během práce ve stísněných prostorách
- Možnost uchycení boční rukojeti do dvou poloh zvyšuje pohodlí a kontrolu práce
- Nová FLEXVOLT baterie umožňuje využít výhody akumulátorového nářadí s výkonem nářadí napájeného kabelem
Součástí dodávky je:
- Bruska DCG414
- 2 baterie 54V/2 AH
- nabíječka
- ochranný kryt nastavitelný bez použití jiného nářadí
- antivibrační boční rukojeť s možností nastavení do dvou poloh
- klíč na kotouč
- přenosný kufřík
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | 2.0 Ah |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 9000 ot./min |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Délka | 400 mm |
| Výška | 125 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




