- Úvod
- Zahradní technika
- Nůžky na živý plot
- Aku plotostřih s dlouhou rukojetí Dewalt DCMPH566 N
Aku plotostřih s dlouhou rukojetí Dewalt DCMPH566 N
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku plotostřih s dlouhou rukojetí Dewalt DCMPH566 NSkladem5 090,00 Kč/ ks4 206,61 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMPH566N
- Nejnovější přírůstek nářadí řady XR - profesionální výkon s výhodami nářadí bez napájecího kabelu.
- Kompaktní a lehká konstrukce zaručuje menší únavu uživatele při stříhání živých plotů.
- Nožová lišta s délkou 55 cm s laserem opracovanými dvojčinnými noži vyrobenými z kalené oceli disponují maximální kapacitou řezu 25 mm. Tyto nože zaručují delší provozní životnost a vydrží déle ostré.
- Prodlužovací tyč o délce 2,15 m pro celkový dosah až 3,35 m
- 7-polohová kloubová hlava s možností otočení až o 180°.
- Prodloužená provozní doba: až 75 minut stříhání na jedno nabití baterie (s baterií s kapacitou 5,0 Ah).
- Skříň nářadí z materiálu Xenoy™ zaručuje vynikající pevnost a odolnost proti nárazu.
Součástí dodávky je:
- Plotostřih DCMPH566
Specifikace
| Výkon | - W |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výměnná baterie | Ano |
| Doba nabíjení | - hod |
| Celková délka tyče | 2,15 m |
| Délka nožové lišty | 550 mm |
| Odchylka akustického výkonu | bude upřesněno dB(A) |
| Provozní doba | 0,75 hod |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




