- Úvod
- Zahradní technika
- Strunové sekačky
- Aku strunová sekačka Dewalt DCM561 P1
Aku strunová sekačka Dewalt DCM561 P1
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku strunová sekačka Dewalt DCM561 P1Není skladem6 990,00 Kč/ ks5 776,86 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCM561P1
- Nejnovější model rozšiřující řadu XR – profesionální výkon zdokonalený o výhodu nářadí napájeného baterií.
- Bezuhlíkový motor s výkonem 400 W s patentovanou konstrukcí převodů poskytuje vyšší hodnotu momentu a udržuje konstantní otáčky motoru i při zatížení.
- Dva převodové stupně poskytují uživateli univerzálnost z hlediska délky provozní doby a zvýšení výkonu.
- Ochranný kryt zajišťuje lepší přístup a lepší viditelnost sekané plochy.
- Spouštěcí spínač s úplnou regulací otáček nabízí uživateli úplnou kontrolu nad výkonem sekačky.
- Polstrovaná přídavná rukojeť zaručuje optimální komfort uživatele.
Součástí dodávky je:
- Strunová sekačka DCM561
- Baterie 18V/5Ah
- nabíječka
Specifikace
| Baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Kapacita baterie | 5,0 Ah |
| Doba nabíjení | 75 min |
| Šířka záběru | 33 cm |
| Pracovní otáčky struny | 0 - 4 600/0 - 6 000 ot./min |
| Průměr struny | 2,0 mm |
| Délka dodávané struny | 7,5 m |
| Druhá rukojeť | Ano - pevná |
| Hmotnost | 4,1 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




