- Úvod
- Zahradní technika
- Řetězové pily
- Aku prořezávací pila 18 V Dewalt DCMPS567 N
Aku prořezávací pila 18 V Dewalt DCMPS567 N
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku prořezávací pila 18 V Dewalt DCMPS567 NSkladem5 249,00 Kč/ ks4 338,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMPS567N
- Kovové opěrné zuby poskytují oporu při řezání
- 20cm lišta a řetěz Oregon.
- Vysoce účinný bezuhlíkový motor umožňuje provést více než 55 řezů hranolu 10 x 10 cm na jedno nabití baterie 18V, 5Ah.
- Automatické mazání - snižeje množství nastavení a manipilace s pilou.
- Výměna a vypnutí řezu bez použití jiného nářadí.
- Prodlužovací tyč - celková délka až 4,5 m
- Pogumované rukojeti pro pohodlný a bezpečný úchop a snížení únavy.
Součástí dodávky je:
- Prořezávací pila DCMPS567
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V |
| Výměnná baterie | ANO |
| Délka lišty | 20 cm |
| Zajišťovací spínač | ANO |
| Nabíjecí proud | - |
| Druhá rukojeť | ANO |
| Počet řezů na jedno nabití | 55 |
| Kontrolní okénko pro množství oleje | ANO |
| Objem nádržky na mazací olej | - L |
| Hmotnost | 9.2 kg |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Typ baterie | 18 V |
| Doba nabíjení | - min |
| Neklouzavá rukojeť | ANO |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






