- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Aku příklepové vrtačky
- Aku vrtačka DeWalt DCD778 S2T
Aku vrtačka DeWalt DCD778 S2T
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku vrtačka DeWalt DCD778 S2TNení skladem4 490,00 Kč/ ks3 710,74 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD778S2T
- Poslední generace bezuhlíkové příklepové kompaktní vrtačky / šroubováku XR Li-Ion 18 V disponuje NOVOU baterií s technologií XR Li-Ion.
- Extrémně kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití v omezených prostorech.
- Celokovová převodovka se dvěma převodovými stupni zaručuje delší provozní dobu a provozní životnost nářadí.
- Možnost nastavení 14 poloh pro hodnotu momentu zaručuje optimalizovanou přesnost při šroubování různých šroubů a vrutů do různých materiálů.
- Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje dokonalou ovladatelnost při práci.
- Kompaktní rychloupínací sklíčidlo 13 mm s jednou objímkou a s automatickým zajištěním hřídele umožňuje rychlou a snadnou výměnu nástroje pouze jednou rukou.
- Jasné bílé světlo LED diody se zpožděním poskytuje lepší viditelnost a funkci svítilny.
- Zdokonalená ergonomická konstrukce a gumová rukojeť zvyšují komfort obsluhy.
- Nasunovací baterie Li-Ion umožňuje velmi jednoduché vkládání a vyjímání.
- Univerzální nabíječka pro použití s nasunovacími bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V, 14,4 V a 10,8 V.
- Součást inteligentní řady XR Lithium Ion určená pro efektivní a rychlé dokončení montážních úkolů.
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD778
- nabíječka
- 2 x nasunovací baterie 18V/1,5Ah
- odolný kufřík
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V |
| Baterie | 1,5 Ah |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 500 / 1750 ot./min |
| Úderů/min | 0 - 8500 / 39750 ú/min |
| Max. kroutící moment | 65 Nm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 38 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Max. průměr otvoru [zdivo] | 13 mm |
| Hmotnost | - kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
| Šířka | - mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



