- Úvod
- Elektrické frézky
- Ohraňovací frézky
- Ohraňovací frézka Dewalt DWE6005
Ohraňovací frézka Dewalt DWE6005
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ohraňovací frézka Dewalt DWE6005Není skladem5 490,00 Kč/ ks4 537,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE6005
- Precizní nastavení hloubky řezu s přesností 0,1 mm zajišťuje přesné výsledky frézování
- Unikátní systém odsávání přes sloupek podstatně zlepšuje výhled, protože pohled na řezný nástroj nepřekrývá žádná hadice nebo třetí sloupek
- Z bezpečnostních důvodů a pro usnadnění obsluhy je hlavní spínač umístěn v rukojeti a je vybaven zajišťovací a odjišťovací funkcí
- Elektronická regulace otáček zaručuje dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty, a to tak, že elektronická regulace udržuje zvolené otáčky při jakémkoliv zatížení
- Plynulý rozběh eliminuje jakékoliv malé počáteční pohyby, které mohou vychýlit řezný nástroj
- Precizní vedení ve dvou sloupcích s vodicími pouzdry z fosforového bronzu - větší šířka sloupku poskytuje frézce vynikající stabilitu a největší přesnost u frézek této třídy
- Gumový povrch rukojetí poskytuje komfortní úchop a jejich nízká poloha pomáhá lépe ovládat frézku
- Třístupňová předvolba hloubkového dorazu umožňuje vytvoření různých hloubek pouze během jedné pracovní operace, aniž by došlo ke ztrátě času, způsobené nastavováním
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoduchého klíče
Součástí dodávky je:
- Pěstní ohraňovací frézka DWE6005
- vodítko s vodícím kolečkem
- příme vodítko
- adaptér pro připojení odsávání
- upínací pouzdro 6 mm
- klíč 10/17 mm
Specifikace
| Příkon | 590 W |
| Výkon | 340 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-34000 ot./min |
| Zdvih | 22 mm |
| Rozměr kleštiny | 6 mm |
| Max. průměr nástroje | 29 mm |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Délka | 110 mm |
| Výška | 205 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






