- Úvod
- Elektrické frézky
- Vrchní frézky
- Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW625 EKT
Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW625 EKT
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW625 EKTSkladem13 990,00 Kč/ ks11 561,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW625EKT
- Elektronická regulace otáček zaručuje dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty, a to tak, že elektronická regulace udržuje zvolené otáčky při jakémkoliv zatížení
- Plynulý start eliminuje malé pohyby, které mohou vychylovat řezný nástroj, což je velmi důležité zejména u výkonných frézek
- Frézovací hloubka je snadno nastavitelná pomocí zařízení pro jemné seřízení a zvětšeného měřítka
- Dvousloupkové precizní vedení s robustními objímkami z bronzu s příměsí fosforu spolu s vysoce kvalitní hliníkovou skříní umožňují provádění pečlivě kontrolovaných zápichových řezů
- Velká komfortní držadla se zabudovaným tlačítkem vypínače a aretací frézovací hloubky umožňují komfortní ovládání konečky prstů
- Třístupňová předvolba hloubkového dorazu umožňuje vytvoření různých hloubek pouze během jedné pracovní operace, aniž by došlo ke ztrátě času, způsobené nastavováním
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoduchého klíče
- Odsávání prachu prostřednictvím adaptéru přišroubovaného k základně zajišťuje bezprašné obrábění
- Kompaktní nízkoprofilová konstrukce umožňuje snadné ovládání a zlepšuje stabilitu nářadí
Součástí dodávky je:
- Vrchní frézka DW625E
- Paralelní vodítko s jemným nastavením
- adaptér pro připojení odsávání
- klíč 22 mm
- upínací pouzdro 12 mm
- přenosný kufřík TSTAK
Specifikace
| Příkon | 2000 W |
| Výkon | 1400 W |
| Otáčky naprázdno | 8000-20000 ot./min |
| Zdvih | 80 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-12,7 mm |
| Max. průměr nástroje | 50 mm |
| Hmotnost | 5.1 kg |
| Délka | 290 mm |
| Výška | 295 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






