- Úvod
- Elektrické frézky
- Vrchní frézka s plynulou regulací otáček Dewalt D26203
Vrchní frézka s plynulou regulací otáček Dewalt D26203
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Vrchní frézka s plynulou regulací otáček Dewalt D26203Není skladem8 600,00 Kč/ ks7 107,44 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
D26203
- Elektronická regulace otáček se zpětnou vazbou zaručuje udržení zvolených otáček při jakékoli zátěži a dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty
- Plynulá regulace otáček v rozsahu 16000 až 27000 ot./min umožňuje optimalizaci frézovacího nástroje pro každou aplikaci
- Kompaktní a lehká konstrukce, která zvyšuje komfort obsluhy a zaručuje snadné použití
- Skříň motoru z hliníkové slitiny může být rychle změněna na pevnou základnu (není dodávána), což zvyšuje univerzálnost použití této frézky
- Ponorná základna se skládá z vodicí tyče, která zaručuje přesné nastavení hloubky
- Nastavení horní části do pěti poloh umožňuje přerušované nebo opakované frézování
- Gumový povrch rukojetí poskytuje komfortní a bezpečný úchop
- Dvě LED diody zlepšují osvětlení v blízkosti frézy během provádění práce
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu frézovacího nástroje
Součástí dodávky je:
- Paralelní vodítko
- adaptér pro odvod prachu
- upínací pouzdro 8 mm
- klíč 17 mm
- středicí kužel
Specifikace
| Příkon | 900 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-27000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Délka | 110 mm |
| Výška | 270 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích


