- Úvod
- Elektrické frézky
- Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW621
Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW621
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Vrchní frézka s regulací otáček Dewalt DW621Není skladem9 490,00 Kč/ ks7 842,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW621
- Precizní nastavení hloubky řezu s přesností 0,1 mm zajišťuje přesné výsledky frézování
- Unikátní systém odsávání přes sloupek podstatně zlepšuje výhled, protože pohled na řezný nástroj nepřekrývá žádná hadice nebo třetí sloupek
- Z bezpečnostních důvodů a pro usnadnění obsluhy je hlavní spínač umístěn v rukojeti a je vybaven zajišťovací a odjišťovací funkcí
- Elektronická regulace otáček zaručuje dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty, a to tak, že elektronická regulace udržuje zvolené otáčky při jakémkoliv zatížení
- Plynulý rozběh eliminuje jakékoliv malé počáteční pohyby, které mohou vychýlit řezný nástroj
- Precizní vedení ve dvou sloupcích s vodicími pouzdry z fosforového bronzu - větší šířka sloupku poskytuje frézce vynikající stabilitu a největší přesnost u frézek této třídy
- Gumový povrch rukojetí poskytuje komfortní úchop a jejich nízká poloha pomáhá lépe ovládat frézku
- Třístupňová předvolba hloubkového dorazu umožňuje vytvoření různých hloubek pouze během jedné pracovní operace, aniž by došlo ke ztrátě času, způsobené nastavováním
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoduchého klíče
Součástí dodávky je:
- Vrchní frézka DW621
- Paralelní vodítko s jemným nastavením
- adaptér pro připojení odsávání
- upínací pouzdro 8 mm
- klíč 10/17 mm
Specifikace
| Příkon | 1100 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 8000-24000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 3.1 kg |
| Délka | 165 mm |
| Výška | 325 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






