- Úvod
- Elektrické frézky
- Lamelovací frézka Dewalt DW682 K
Lamelovací frézka Dewalt DW682 K
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 1
- Ke stažení
Lamelovací frézka Dewalt DW682 KSkladem5 690,00 Kč/ ks4 702,48 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW682K
- Regulace pomocí ozubnice s pastorkem umožňuje přesné vertikální seřízení a nastavení vodítka
- Pevné řezné hloubky s hodnotami 0, 10, 20 a MAX společně s přídavným jemným nastavením zaručují vynikající přesnost
- Nastavení drážkování s hloubkou drážky až 20 mm poskytuje větší univerzálnost
- Pravítko pokosových řezů zůstává připojeno při všech aplikacích, a tak zajišťuje jednoduché použití
- Neklouzavé rukojeti, 8 vodicích drážek a kontrolní okénko vodítka pomáhají provádět přesné řezy
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoho klíče
Součástí dodávky je:
- Frézka DW682
- Drážkovací nůž s destiškami karbidu wolframu
- vak na jímání prachu
- klíč
- nátrubek pro připojení odsávání
- přenosný kufřík
Specifikace
| Příkon | 600 W |
| Výkon | 335 W |
| Otáčky naprázdno | 10000 ot./min |
| Max. průměr nástroje | 100 mm |
| Max. řezná hloubka | 20 mm |
| Nastavení pravítka | 0-90 ° |
| Nastavení drážkování | 4 mm |
| Hmotnost | 3.0 kg |
| Délka | 320 mm |
| Výška | 150 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






