Hoblík Dewalt DW680
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Hoblík Dewalt DW680Není skladem6 900,00 Kč/ ks5 702,48 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW680
- Nízká hmotnost a perfektní vyvážení umožňují obsluhu tohoto hoblíku na špatně přístupných místech pouze jednou rukou
- Hloubkový doraz na přední rukojeti s jasně označenými jednotkami po 0,1 mm zaručuje přesné nastavení s polohou pevného dorazu
- Nožový válec s velkým průměrem rotuje vysokou rychlostí a tím zaručuje vynikající povrchovou úpravu
- Vysoce výkonný motor umožňuje snadné obrábění i tvrdého dřeva
- Gumový povrch přední rukojeti eliminuje prokluzy a zajišťuje lepší ovladatelnost
- Tři různé velikosti drážek pro srážení hran v přední části základny velmi usnadňují přesné montážní práce
Součástí dodávky je:
- Oboustranné nože s destičkami z karbidu wolframu
- paralelní vodítko
- adaptér pro připojení odsávání
Specifikace
| Příkon | 600 W |
| Výkon | 350 W |
| Otáčky naprázdno | 15000 ot./min |
| Maximální hloubka řezu | 2,5 mm |
| Hloubka falcování | 12 mm |
| Šířka hoblíku | 82 mm |
| Délka základny | 290 mm |
| Průměr válce | 54 mm |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Délka | 290 mm |
| Výška | 170 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

