- Úvod
- Pily
- Pily s radiálním ramenem
- Pila s radiálním ramenem DeWalt DW721 KN
Pila s radiálním ramenem DeWalt DW721 KN
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Pila s radiálním ramenem DeWalt DW721 KNNení skladem74 990,00 Kč/ ks61 975,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW721KN
- Samostatně stojící pila s radiálním ramenem s kapacitou příčného řezu 507 mm a s hloubkou řezu 90 mm
- Téměř sestavená a seřízená pila je dodávaná v dřevěné bedně, ktera zajišťuje maximální ochranu během přepravy
- Zesílená montážní sestava sloupku a základny umožňuje podepření extra dlouhého ramena
- Robustní litinová konstrukce ramena a čtyři válečková ložiska v montážní sestavě motorové hlavy zaručují vysokou přesnost a trvanlivost nářadí
- Téměř bezúdržbový indukční motor poskytuje vysoký výkon i při maximální kapacitě řezu pily. V nabídce také s třífázovým napájením jako verze DW722KN
- Jednoduchý systém nastavovacích prvků umožňuje přesné nastavení šířky, hloubky a úhlu řezu během několika sekund
- Součástí standardního příslušenství je také velký kryt proti prachu s výstupním otvorem 4"
Součástí dodávky je:
- Pila DW721
- Pilový kotouč, 32 zubů
- montážní nářadí
- automatický bezpečnostní vratný systém
- brzda pilového kotouče
- stojan
Specifikace
| Příkon | 2000 W |
| Výkon | 1580 W |
| Otáčky kotouče | 3000 ot./min |
| Průměr kotouče | 300 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Max. řezná rychlost | 36 m/sec |
| Max. šířka řezu | - mm |
| Max. kapacita příčného řezu při 90° | 507 mm |
| Max. kapacita příčného řezu při 45° | 342 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 90 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 60 mm |
| Hmotnost | 115 kg |
| Hloubka | 1200 mm |
| Délka | 1490 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Max. hloubka řezu [pily] | 90 mm |
| Max. kapacita příčného řezu | 507 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

