- Úvod
- Pily
- Stolní pily
- Stolní okružní pila Dewalt DWE7485
Stolní okružní pila Dewalt DWE7485
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Stolní okružní pila Dewalt DWE7485Skladem11 990,00 Kč/ ks9 909,09 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE7485
- Hmotnost pily 22 kg a optimalizované opěry vytváří z tohoto nářadí nejlépe přenosnou pilu v této třídě
- Ocelová ochranná klec chrání pilu před poškozením na staveništi
- Vodicí systém ozubnice s pastorkem, přední a zadní zajištění vodítka a velká a jasně čitelná měřítka poskytují této pile vynikající přesnost a jednoduché použití
- Bezuhlíkový motor zaručuje vysoký výkon při všech aplikacích
- Vodicí systém zaručuje u přenosné pily kapacitu podélného řezu 622 mm, což umožňuje přesné řezání velkých plochých materiálů
- Konstrukce horního stolu z hliníkové slitiny zaručuje přesnost a preciznost
- Systém ochrany proti přetížení zajišťuje kvalitní výkon při řezání tvrdého, mokrého nebo zmrzlého dřeva
- Rychloupínání pro šikmé řezy s velkým měřítkem umožňuje jednoduché a přesné seřízení
Součástí dodávky je:
- Aku pila DWE7485
- pilový kotouč
- vodítko podélnych řezů
- 2 klíče na pilový kotouč
- redukce pro připojení odsávání
- tlačná tyč
Specifikace
| Napájení | 230V |
| Otáčky kotouče | 3 800 ot./min |
| Průměr kotouče | 210 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Kapacita šikmých řezů | -3 až 48 ° |
| Max. řezná kapacita [vpravo] | 622 mm |
| Max. řezná kapacita [vlevo] | 318 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 65 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 45 mm |
| Rozměry stolu | 485 x 485 mm |
| Hmotnost | 21,5 kg |
| Hloubka | 605 mm |
| Délka | 605 mm |
| Výška | 330 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích


