- Úvod
- Pily
- Přímočaré pily
- Přímočará pila DeWalt DWE349
Přímočará pila DeWalt DWE349
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Přímočará pila DeWalt DWE349Skladem2 590,00 Kč/ ks2 140,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE349
• kvalitní přímočará pila s výkonným motorem o příkonu 650 W
• ergonomická konstrukce s pogumovanými částmi perfektně padne do ruky
• nastavení úhlu řezu až 45° bez nutnosti použití nářadí
• plynulá regulace otáček
• funkce předřezávání omezuje vytrhávání třísky z materiálu
• rychloupínací systém umožňuje snadnou a rychlou výměnu pilového plátku bez použití klíče
• výška zdvihu 20 mm
• maximální prořez v oceli / dřevě je 10 / 85 mm
• balení v papírové krabici obsahuje navíc pilový plátek pro rychlé řezy ve dřevě
Součástí dodávky je:
- Pila DWE349
Specifikace
| Příkon | 650 W |
| Výkon | - W |
| Počet zdvihů naprázdno | 0-3300 z/min |
| Délka zdvihu | 20 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 45 ° |
| Max. řezná kapacita (dřevo) | 85 mm |
| Max. řezná kapacita (ocel) | 10 mm |
| Max. řezná kapacita (barevné kovy) | 20 mm |
| Hmotnost | 2.0 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



