Přímočará pila DeWalt DW343 K
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Přímočará pila DeWalt DW343 KNení skladem3 690,00 Kč/ ks3 049,59 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW343K
- Kompaktní a ergonomická konstrukce zaručuje uživateli komfort a univerzální použití
- Motor 550 W s velkou výkonovou rezervou zaručuje výkon a odolnost
- Výměna pilového listu bez použití jiného nářadí pomocí patentované konstrukce zabraňující průhybu zaručuje přesnost a jednoduché použití
- Regulátor otáček umožňuje regulované řezy různých materiálů
- Nastavitelný předkmit zajišťuje vyšší řezný výkon a delší životnost pilového listu
- Zabudovaný odfuk pilin zaručuje zřetelný výhled na řezný prostor
- Sklon základny v úhlu 45° vpravo i vlevo s předvolbou nastavení úhlu 0° a 45° umožňuje provádění přesných šikmých řezů
- Nízkoprofilový kryt odvodu prachu s obousměrnou hubicí zaručuje čistotu a produktivní řezný výkon
- Robustní ocelová základna s ochranným krytem zabraňujícím poškrábání a snímatelná patka
- Může být použita s paralelním nebo kruhovým vodítkem pro přesné tvarové řezy
- Kompatibilní pro použití pilového listu DEWALT DT2074 pro zarovnávací řezy
Součástí dodávky je:
- Pila DW343
- zástrčný klíč
- kryt chránící základnu před poškrábáním
- adaptér pro připojení odsávání
- kryt otvoru pro odsávání
- přenosný kufřík
Specifikace
| Příkon | 550 W |
| Výkon | 350 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 650-3100 z/min |
| Délka zdvihu | 20 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 45 ° |
| Max. řezná kapacita (dřevo) | 85 mm |
| Max. řezná kapacita (ocel) | 10 mm |
| Max. řezná kapacita (barevné kovy) | 20 mm |
| Hmotnost | 2.0 kg |
| Délka | 250 mm |
| Výška | 185 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

