Dvourychlostní pásová pila DeWalt DW876
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Dvourychlostní pásová pila DeWalt DW876Není skladem29 990,00 Kč/ ks24 785,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW876
- Robustní konstrukce ze svařované oceli zaručuje extrémní tuhost a přesnost i při řezání v maximální hloubce řezu
- Osazena vysoce kvalitním pilovým pásem, který vydrží ostrý až 10krát déle než standardní pásy
- Robustní lisovaný hliníkový stůl s rozměry 500 x 500 mm poskytuje dostatečnou oporu materiálu a zajišťuje rovnou plochu a přesnost obrábění
- Snadné seřízení napnutí pilového pásu pomocí zabudovaného indikátoru napnutí pro různé typy pilových pásů a různé druhy jejich použití
- Ústí 310 mm a pracovní výška 200 mm umožňují řezání rozměrných obrobků
- Bezpečnostní mikrospínač ve dvířkách pily zabraňuje náhodnému spuštění pily při otevření dvířek
- Výstupní otvor odsávání s průměrem 100 mm pro připojení odsávacího systému
- Dvě rychlosti umožňují použití při různých aplikacích
- Silný a tichý indukční motor bez nutnosti provádění údržby zaručuje dlouhou životnost
Součástí dodávky je:
- Pila DW876
- Pilový ocelový pás s diamantovým podkladem
- beznapěťový vybavovací spínač
- stojan
- vodítko pokosových a podélných řezů
Specifikace
| Příkon | 1000 W |
| Výkon | 750 W |
| Max. výška řezu | 200 mm |
| Max. šířka řezu | 310 mm |
| Řezná rychlost | 380/880 m/min |
| Rozměry stolu | 500 x 500 mm |
| Hmotnost | 54.0 kg |
| Hloubka | 650 mm |
| Délka | 770 mm |
| Výška | 1590 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



