Pokosová kombinovaná pila s horním stolem Dewalt D27107 XPS
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Pokosová kombinovaná pila s horním stolem Dewalt D27107 XPSSkladem34 590,00 Kč/ ks28 586,78 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
D27107XPS
- Další generace kombinovaných pil v sobě spojuje přesnost moderních pokosových pil s výkonem a kapacitou stolových pil
- Elektronický systém poskytuje maximální ochranu před přetížením a konstatní rychlost řezání, což zaručuje optimální řezný výkon
- Konstrukce nohy stojanu zvyšuje odolnost a usnadňuje použití
- Výška hlavy 305 mm poskytuje velkou hloubku řezu 155 mm
- Nové systémy nastavení pokosových a šikmých řezů zajišťují vysokou přesnost a jednoduché seřízení
- Přídavná kolečka a transportní režim značně usnadňují přepravu pily po staveništi
- Robustní konstrukce rámu také zahrnuje ukládací prostor pro příslušenství
- Zařízení je také k dispozici s napájecím napětím 110 V a výkonem 1730 W
- CS XPS shadow line cut indicator providing fast accuarate alignment of the blade while illuminating the workpiece for increased productivity
Součástí dodávky je:
- Pilový kotouč, 48 zubů
- paralelní vodítko, štípací klín
- posunovací tyč
- lapač pilin pro pokosové řezy
- ochranný kryt stolové pily
- montážní klíč
- CS Material Clamp
Specifikace
| Příkon | 2000 W |
| Výkon | 1400 W |
| Otáčky kotouče | 4000 ot./min |
| Průměr kotouče | 305 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 48 ° |
| Max. kapacita pokosového řezu (vpravo/vlevo) | 48/48 ° |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 50 x 155 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 205 x 63 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 45 x 155 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 160 x 35 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 60 x 110 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 205 x 50 mm |
| Max. řezná kapacita 45° / 45° | 60 x 100 mm |
| Max. řezná kapacita [stolní kotoučová pila 90°/90°] | 0 - 81 mm |
| Max. řezná kapacita [stolní kotoučová pila 90°/45°] | 0 - 56 mm |
| Hmotnost | 40 kg |
| Hloubka | 800 mm |
| Délka | 720 mm |
| Výška | 770 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

