Mečová pila DeWalt DWE305 PK
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mečová pila DeWalt DWE305 PKNení skladem4 390,00 Kč/ ks3 628,10 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE305PK
- Motor s výkonem 1100 W je určen pro náročné aplikace
- Upnutí pilového listu ve 4 pozicích umožňuje provádění hladkých řezů a zvyšuje univerzálnost nářadí
- S délkou zdvihu 29 mm poskytuje model DWE305PK vynikající řezný výkon
- Pákové rychloupínání pilového listu umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu pilového listu
- Ideální pro instalatéry, elektrikáře, na stavby apod.
Součástí dodávky je:
- Pila DWE305
- 1 bimetalový pilový list
- přenosný kufřík
Specifikace
| Příkon | 1100 W |
| Výkon | 550 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 0-2800 k/min |
| Délka zdvihu | 29 mm |
| Max. řezná kapacita (dřevo) | 280 mm |
| Max. řezná kapacita (ocelové profily a trubky) | 100 mm |
| Max. řezná kapacita (PVC) | 130 mm |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Délka | 435 mm |
| Výška | 178 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích






