Pila Alligator DWE398 - 430 mm
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Pila Alligator DWE398 - 430 mmNení skladem12 490,00 Kč/ ks10 322,31 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE398
- Dva pilové listy s 39 zuby, které jsou osazeny destičkami karbidů, umožňují uživateli provádět řezy materiálu Poroton třídy 20
- Konstantní otáčky zajišťují optimální řezné podmínky
- Výkonný motor vyhovuje všem provozním požadavkům
- Dva trvanlivé a odolné pilové listy se pohybují v opačných směrech, a tak zamezují pohybu materiálu při řezání
- Převodová skříň a ložiska s ochranou proti vnikání prachu zaručují dlouhodobý provoz
- Skříň z hořčíkové slitiny zaručuje nízkou hmotnost a dlouhou životnost
- Snadná a rychlá výměna řezného nástroje zkracuje prostoje
- Ergonomický design a gumový povrch rukojetí usnadňují práci a zmenšují únavu
Součástí dodávky je:
- Pila DWE397
- Sada pilových listů z tvrdokovu DT2976
- šestihranný klíč
Specifikace
| Příkon | 1700 W |
| Výkon | 900 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 3000 k/min |
| Délka zdvihu | 40 mm |
| Délka řezného nástroje | 43.0 mm |
| Zastavení řezného nástroje | - s |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Délka | 918 mm |
| Výška | 219 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





