Pokosová pila s horním stolem Dewalt D27111
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Pokosová pila s horním stolem Dewalt D27111Není skladem25 990,00 Kč/ ks21 479,34 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
D27111
- Kombinovaná pila pro příčné i podélné řezy
- Indukční motor s výkonem 1500 W umožňuje provádění i nejnáročnějších aplikací
- Nízká hmotnost a snadná přeprava
- Inovovaná konstrukce krytu maximalizuje bezpečnost
- Přesně odlévaná základna z hliníkové slitiny a pracovní stůl zaručují vysokou přesnost řezů v obou pracovních režimech
- Zabudovaný posuvný mechanismus zvyšuje kapacitu příčných řezů
- Vysoké a stabilní zadní vodítko zvyšuje přesnost všech pokosových řezů
- Unikátní konstrukce zaručuje vynikající výhled na místo řezu při provádění podélných i pokosových řezů
- Celokovové horní vodítko s přesným zajištěním zaručuje maximální přesnost
Součástí dodávky je:
- Pilový kotouč
- tlačná tyč
- klíč na pilový kotouč
- vodítko podélných řezů
- kryt pilového kotouče
- šestihranný klíč
Specifikace
| Příkon | 1500 W |
| Výkon | 1100 W |
| Otáčky kotouče | 3000 ot./min |
| Průměr kotouče | 305 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 45 ° |
| Max. kapacita pokosového řezu (vpravo/vlevo) | 60/50 ° |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 220 x 90 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 220 x 90 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 155 x 90 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 155 x 90 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 220 x 50 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 220 x 50 mm |
| Max. řezná kapacita 45° / 45° | 155 x 50 mm |
| Max. řezná kapacita [stolní kotoučová pila 90°/90°] | 51 mm |
| Hmotnost | 26.5 kg |
| Hloubka | 800 mm |
| Délka | 580 mm |
| Výška | 710 mm |
| Max. řezná kapacita 90° / 90° | 220 x 90 mm |
| Max. hloubka řezu [pily] | 51 mm |
| Max. kapacita příčného řezu | 220 mm |
| Max. řezná kapacita [vpravo] | 200 mm |
| Max. řezná kapacita [vlevo] | 220 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích






