Kotoučová pila DeWalt DWE575 K
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Kotoučová pila DeWalt DWE575 KSkladem4 590,00 Kč/ ks3 793,39 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE575K
- Měřítko pro přesné nastavení hloubky řezu až do 67 mm
- Kotoučová pila pro provádění základních podélných, příčných a šikmých řezů dřeva a jiných konstrukčních materiálů
- Odolný a výkonný motor s vysokým kroutícím momentem pro náročné provozní podmínky na stavbách
- Stabilní bloková konstrukce zaručuje nízké vibrace při provozu nářadí a jeho dlouhou životnost
- Přídavná rukojeť zvyšuje bezpečnost při obsluze nářadí oběma rukama
- Plynulé nastavení úhlu šikmého řezu až do hodnoty 57°
- Velmi dobré vyvážení nezpůsobuje nadměrnou únavu pracovníka a zvyšuje bezpečnost práce
- Ochranný kryt zajišťuje odvod až 95 % pilin a prachu
Součástí dodávky je:
- Pila DWE575
- Přesný pilový kotouč s 24 zuby
- vodítko podélných řezů
- klíč na pilový kotouč
- přenosný kufřík
- odvádění prachu
Specifikace
| Příkon | 1600 W |
| Výkon | 1000 W |
| Otáčky naprázdno | 5200 ot./min |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 57 ° |
| Max. hloubka řezu při 90° | 67 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° (s vodicí lištou) | - mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 49 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° (s vodicí lištou) | - mm |
| Hmotnost | 4.0 kg |
| Délka | 355 mm |
| Výška | 245 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích


