Pila Alligator DWE396 - 295 mm
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Pila Alligator DWE396 - 295 mmNení skladem9 900,00 Kč/ ks8 181,82 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWE396
- Verze DW391 s elektronikou a pilovými listy pro řezání dřeva
- Ideální pro řezání dřeva, PVC, izolačních desek a lisovaných desek všech typů
- Výkonný motor pro nejnáročnější aplikace
- Ergonomický design a gumový povrch rukojetí usnadňují práci a zmenšují únavu
- Odolný systém zdvojených pilových listů s nízkými vibracemi a brzdou, která pilové listy zastaví do 3 sekund
- Jednoduchý rychloupínací systém pro výměnu pilových listů zkracuje prostoje
- Skříň z hořčíkové slitiny zaručuje podstatně nižší hmotnost a delší životnost
- Odjišťovací spínač a brzda pilových listů zvyšují bezpečnost
- Dva pilové listy se pohybují v protiběžném směru a tak zabraňují nežádoucímu pohybu materiálu při řezání
Součástí dodávky je:
- Pila DWE396
- Sada univerzálních pilových listů
- šestihranný klíč
Specifikace
| Příkon | 1600 W |
| Výkon | 840 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 3000 k/min |
| Délka zdvihu | 40 mm |
| Délka řezného nástroje | 295 mm |
| Zastavení řezného nástroje | - s |
| Hmotnost | 5.35 kg |
| Délka | 775 mm |
| Výška | 219 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





