Pila s radiálním ramenem DeWalt DW729 KN
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Pila s radiálním ramenem DeWalt DW729 KNNení skladem129 990,00 Kč/ ks107 429,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DW729KN
- Průmyslová pila s radiálním ramenem opakovaně provádí přesné příčné řezy. Pila s bezkonkurenční reputací v profesionálním dřevozpracovatelském průmyslu
- Předmontovaná a seřízená pila je dodávána v dřevěné přepravní bedně, která zajišťuje dokonalou ochranu při přepravě. Zkrácení doby sestavení pily
- Opracovaná robustní litinová konstrukce ramena umožňuje plynulý pohyb a zajišťuje maximální přesnost a trvanlivost
- Jednoduchý systém nastavovacích prvků umožňuje přesné nastavení šířky, hloubky a úhlu řezu během několika sekund
- Téměř bezúdržbový třífázový indukční motor poskytuje vysoký výkon i při maximální kapacitě řezu pily. V nabídce také s jednofázovým napájením jako verze DW728KN
- Volně stojící pila s radiálním ramenem s kapacitou příčného řezu 525 mm a s hloubkou řezu 110 mm
- Součástí standardního příslušenství je také velký kryt proti prachu s výstupním otvorem 4"
Součástí dodávky je:
- Pila DW729
- Pilový kotouč, 32 zubů
- montážní nářadí
- automatický bezpečnostní vratný systém
- brzda pilového kotouče
- stojan
Specifikace
| Příkon | 4000 W |
| Výkon | 3300 W |
| Otáčky kotouče | 2780 ot./min |
| Průměr kotouče | 350 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Max. řezná rychlost | 53 m/sec |
| Max. šířka řezu | - mm |
| Max. kapacita příčného řezu při 90° | 525 mm |
| Max. kapacita příčného řezu při 45° | 270 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 110 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 75 mm |
| Hmotnost | 149 kg |
| Hloubka | 11380 mm |
| Délka | 1800 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Max. hloubka řezu [pily] | 110 mm |
| Max. kapacita příčného řezu | 525 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

