Kotoučová pila DeWalt DWS520 KT
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Kotoučová pila DeWalt DWS520 KTSkladem8 290,00 Kč/ ks6 851,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWS520KT
- Paralelní ponor umožňuje uživateli během řezání udržovat ruce v pohodlné a neměnné poloze.
- Pilový kotouč se 48 zuby poskytuje čistý a přesný řez a omezuje vylamování ve vrstvených materiálech.
- Nastavitelné vodítko umožňuje seřízení pily přesně podle vodítka.
- Funkce zabraňující působení zpětného rázu zastavuje pohyb pily směrem dozadu podél vodítka a zabraňují šplhání pily po obrobku při provádění ponorných řezů.
- Plynule nastavitelné otáčky umožňují nastavení správné rychlosti řezání pro různé typy materiálů.
- Elektronický systém udržuje konstantní otáčky i při velkém zatížení.
- Uzavřený kryt umožňuje zachycení až 90 % prachu.
- Hloubka řezu 55 mm umožňuje řezání a úpravy dveří nejběžnějších velikostí.
Součástí balení je:
- Pila DWS520
- Přesný pilový kotouč se 48 zuby
- přenosný kufřík TSTAK
Specifikace
| Příkon | 1 300 W |
| Výkon | 690 W |
| Otáčky naprázdno | 1 750 - 4 200 ot./min |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 20 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 47 ° |
| Max. hloubka řezu při 90° | 59 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° (s vodicí lištou) | 55 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 44 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° (s vodicí lištou) | 40 mm |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Délka | 303 mm |
| Výška | 265 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




