Systém pro odsávání prachu při vrtání a pro čištění děr DWH050K
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Systém pro odsávání prachu při vrtání a pro čištění děr DWH050KSkladem2 790,00 Kč/ ks2 305,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DWH050K
- Ideální pro bezprašné vrtání děr až do průměru 52 mm s neomezenou hloubkou.
- Kompatibilita s každým odsávacím zařízením pro profesionální použití.
- Odolné pryžové těsnění umožňuje přilnutí ke každému zděnému povrchu.
- Vyměnitelné hlavice pro vrtání zaručují optimální odstranění prachu.
- Ohebná hadice umožňuje manipulaci v rozsahu 360° ve vertikální a horizontální rovině.
- Obsahuje trysky pro čištění děr, které mohou být použity v celém rozsahu hloubky vrtané díry a které zaručují maximální přilnavost kotevních montážních prvků.
Standard
- Pevný kufřík
- 2 x vyměnitelná hlavice pro vrtání
- 2 x tryska pro čištění děr
Specifikace
| Průměr objímky | 0-38 a 38-52 mm |
| Max. průměr vrtáku | 52 mm |
| Délka hadice | 90 mm |
| Prumer hadice | 44 mm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Délka | 375 mm |
| Výška | 57 mm |
| Šířka | 173 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích


