- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Vysavače
- AKU vysavač bez akumulátoru DeWalt DCV517 N -18V
AKU vysavač bez akumulátoru DeWalt DCV517 N -18V
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
AKU vysavač bez akumulátoru DeWalt DCV517 N -18VNení skladem2 990,00 Kč/ ks2 471,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCV517N
- Použití XR Lion baterie 18 V umožňuje obsluze použití této baterie na různých typech nářadí
- Gumová hadice může být prodloužena až na 1 m, což zvyšuje flexibilitu nářadí a rozšiřuje rozsah aplikací
- Kapacita zásobníku 1,9 l umožňuje uložení většího množství vysávaného materiálu
- Vysoce účinný filtr zachycuje 99,7 % nejjemnějších prachových částic sádrokartonu a cementu
- Připevnění zásobníku pomocí dvou západek umožňuje jeho rychlé a snadné vyprázdnění
- Odolný omyvatelný filtr
Součástí dodávky je:
- Vysavač DCV517
- odolná gumová hadice 1 m
- štěrbinový nástavec
- široká tryska
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V |
| Příkon | 180 W |
| Maximální průtok vzduchu | 15.9 l/sec |
| Objem sběrné nádoby | 1.9 l |
| Napájení | stejnosměrný proud |
| Vnejší prumer hadicové trysky | 32 mm |
| Ventilátor | ne |
| Délka | 460 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hmotnost (s bateriemi) | 1,2 (2,2) kg |
Ke stažení



