- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Aku vrtačky
- Aku vrtačka DeWalt DCD771 C2
Aku vrtačka DeWalt DCD771 C2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku vrtačka DeWalt DCD771 C2Není skladem3 490,00 Kč/ ks2 884,30 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD771C2
- Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion disponuje baterií s technologií XR Li-Ion s kapacitou 1,3 Ah.
- Sklíčidlo 13 mm s jednou objímkou a zajištěním vřetena zaručují rychlou a snadnou výměnu nástroje jednou rukou.
- Dva převodové stupně, plynulá regulace otáček a spínač pro chod vzad zaručují maximální ovladatelnost.
- Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje maximální ovladatelnost při práci.
- 16 poloh pro nastavení momentu umožňuje snadné šroubování vrutů a šroubů různých velikostí do různých materiálů.
- Jasné světlo LED diodové svítilny se zpožďovací funkcí zlepšuje viditelnost a funkčnost nářadí.
- Zdokonalený ergonomický design a gumový povrch rukojeti zvyšují komfort.
- Nabíječka pro použití s nasunovacími bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V.
- Součást inteligentní řady XR Li-Ion určená pro efektivní a rychlé provádění pracovních úkonů.
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD771
- nabíječka XR 18 V
- 2 x nasunovací baterie 1,3 Ah
- odolný kufřík
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výkon | |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450 / 1500 ot./min |
| Max. kroutící moment | 42 Nm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 38 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Závit vřetena | |
| Hmotnost | 1,55 kg |
| Délka | 190 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Baterie | 1,3 Ah |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

