- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Aku vrtačky
- Aku vrtačka DeWalt DCD708 N
Aku vrtačka DeWalt DCD708 N
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku vrtačka DeWalt DCD708 NSkladem2 090,00 Kč/ ks1 727,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD708N
- Délka pouze 160 mm umožňuje přístup i do omezenějších míst
- Hmotnost pouze 1,1 kg (pouze nářadí) zaručuje maximální přenositelnost a snadné použití
- Hodnota momentu 160 Nm vám umožňuje dosáhnout i náročných utažení
- LED svítilna se zpožděným vypínáním v patce nářadí zaručuje lepší osvětlení obrobku
- Nastavení 15 poloh pro hodnotu momentu zaručuje neměnné šroubování šroubů různých velikostí do různých materiálů
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD708
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výkon | |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450 / 1650 ot./min |
| Max. kroutící moment | 65 Nm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Závit vřetena | |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Délka | 160 mm |
| Výška | - mm |
| Hloubka | - mm |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Baterie |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





